Sledujte nás

0911 255 075
drevoexpres@drevoexpres.sk

Pon - Pia 6.00 - 15.00
Cez víkend ZATVORENÉ

Ponúkame vám

Naša firma Vám ponúka kompletné zariadenie celého domu, bytu, reštaurácie, pracoviska, ako aj rôzne exterierové stavby.
Ak si vyberiete z našej kompletnej ponuky, urobíme všetko od návrhu cez výrobu až po samotnú montáž. Naša dielňa je prispôsobená na bežnú aj atypickú výrobu tak z masívneho dreva, ako aj z lisovaných materiálov (napr. drevotrieska).

  • Drevovýroba
  • Stolárstvo
Image

Naša priorita

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.

Sme profesionáli vo svojom obore

Prečo si zvoliť naše služby

Profesionalita

Naša dlhoročná prax je pre vás zárukou, že sme odborníci v tom, čo robíme. Stále sa vzdelávame, ideme s dobou a máme profesionálny prístup ku každému zákazníkovi. .

Rýchlosť

Našou snahou je pre vás zákazku vyrobiť, dodať a namontovať čo najrýchlejšie, podľa našich momentálnych možností.

Cena

Naša cena zodpovedá našej kvalite a rozhodujúcimi faktormi pri jej kalkulácii sú rozmery, prepracovanosť výrobkov a použitý materiál. Cenovú ponuku vám vytvoríme podľa vašich požiadaviek. Čím presnejšie požiadavky uvediete, tým presnejšiu kalkuláciu vám spravíme.

Komunikácia

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, či už je komunikácia cez mail, telefonicky alebo pri osobnom kontakte. Správna komunikácia je pre nás veľmi dôležitá, aby sme tak mohli splniť všetky vaše požiadavky a bola z vašej strany 100%-tná spokojnosť.

Kvalita

Vyrábame kvalitný nábytok, používame odolné materiály a komponenty s dlhou životnosťou. Strechy, altánky, nábytok a kuchynské linky sa nekupujú na chvíľu, ale musia vydržať záťaž a to aj po mnohých rokoch a stále vyzerať zachovalo, skoro ako nové. Toto Vám vieme zaručiť. .

Stolárstvo & drevovýroba

STOLÁRSTVO A DREVOVÝROBA

Ak máte konkrétne otázky, jednoducho zavolajte

0911 255 075alebo

nám napíšte